Uncategorized Şubat 19, 2020 < 1 min read

author:

Reading Time: < 1 minute
ŞehirŞube AdıTelefonFaxŞube MailŞube Adres
ADANAABİDİNPAŞA(322) 999 30 08(322) 999 14 08adana_abidinpasa@sigortacini.com.trKarasoku Mahallesi 28010 Sokak, Çelikgün İş Merkezi Sit. No:1/22 Seyhan / Adana
ADANAŞAKİRPAŞA(322) 999 17 02(322) 999 17 03adana_sakirpasa@sigortacini.com.trEmek Mah. Barış Bul. Altılar Apartmanı Sit. No:5B Seyhan / Adana
ADANAGAZİPAŞA(322) 999 14 20(322) 999 14 21adana_gazipasa@sigortacini.com.trReşatbey Mah. Stadyum Cad. Ethem Ekin Apartmanı Sit. No:45/2 Seyhan / Adana
AKSARAYAKSARAY(382) 999 16 10(382) 999 16 11aksaray@sigortacini.com.trAksaray ili Merkez ilçesi Ereğlikapı Mah. Atatürk Bulvarı No: 96/A giriş katı Aksaray
ANKARAYENİMAHALLE(312) 666 30 55(312) 666 36 35ankara_yenimahalle@sigortacini.com.trRagıp Tüzün Mah. İvedik Cad. No: 186 A Yenimahalle / Ankara
ANTALYAFİNİKE(242) 999 53 90(242) 999 53 89antalya_finike@sigortacini.com.trYeni Mah. Şerbetçi Bul. Bahar Apt. No:35-1/2 Finike / Antalya
ANTALYAANTALYA MERKEZ(242) 999 53 66(242) 999 53 10antalya@sigortacini.com.trAltındağ Mah. 100. Yıl Bulvarı Polat Apt. Sit. No: 14 A Muratpaşa / Antalya
ANTALYAANTALYA LARA(242) 999 09 96(242) 999 05 40antalya_lara@sigortacini.com.trGençlik Mah. Tevhik Işık Cad. Meltem Sit. 4. Blok 43/2 D: 2 Muratpaşa / Antalya
ÇORLUERGENE(282) 999 18 44(282) 999 12 55tekirdag_ergene@sigortacini.com.trUlaş mahallesi ATATÜRK Bulvarı No: 35 /B Ergene / Tekirdağ
EDİRNEEDİRNE(284) 999 16 60(284) 999 16 59edirne@sigortacini.com.trSabuni Mah. Saraçlar Cad. Esatpaşa Sok. No:15/1 Merkez / Edirne
ESKİŞEHİRESKİŞEHİR(222) 205 09 10(222) 205 09 30eskisehir@sigortacini.com.trEskişehir ili Tepebaşı ilçesi Cumhuriye Mah. Cengiz Topel Cad. No:62 B Zemin Kat Eskişehir
GAZİANTEPGAZİANTEP(342) 999 06 88(342) 999 06 87gaziantep@sigortacini.com.trİncili Pınar Mah. Prf. Muammer Aksoy Bul. Prestij Merkez Sit. No:45C Şehitkamil / Gaziantep
GİRESUNGİRESUN(454) 999 16 99(454) 999 16 98giresun@sigortacini.com.trGiresun ili Merkez ilçesi Kale Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 16/A giriş katı Giresun
HATAYANTAKYA(326) 999 10 86(326) 999 10 67antakya@sigortacini.com.trHaraparası Mahallesi 111.Sokak Sema Civelek İşhanı Halet Güçlü Sigorta Apartmanı No: 2 / F Antakya / Hatay
İSKENDERUNİSKENDERUN(326) 999 10 20(326) 999 10 28iskenderun@sigortacini.com.trÇay Mah. 47. Sok. Cemre İş Merkez Sit. No:9/1 İskenderun / Hatay
İSTANBULPENDİK(216) 999 60 16(216) 909 33 53istanbul_pendik@sigortacini.com.trAltkaynarca mahallesi Aydınlı Yolu Caddesi No:180 Pendik / İstanbul
İSTANBULGÖZTEPE(216) 999 33 00(216) 266 30 91istanbul_goztepe@sigortacini.com.trTütüncü Mehmet Efendi Cad. Kısakürek Apt. No:24/2-3 Göztepe - Kadıköy / İstanbul
İSTANBULYENİBOSNA(212) 924 04 24(212) 403 00 15istanbul_yenibosna@sigortacini.com.trYenibosna Merkez Mah. Değirmenbahçe Cad. Ege İşhanı No:16/1 Bahçelievler / İstanbul
İSTANBULBAKIRKÖY(212) 999 10 11(212) 403 00 16istanbul_bakirkoy1@sigortacini.com.tr
istanbul_bakirkoy2@sigortacini.com.tr
Kartaltepe Mah. Alem Sok. Yıldız Apt. No: 5/8 Bakırköy / İstanbul
İSTANBULBEYLİKDÜZÜ(212) 924 04 34(212) 403 00 17istanbul_beylikduzu@sigortacini.com.trAdnan Kahveci Mah. Osmanlı Cad. No:27 B/1 Beylikdüzü / İstanbul
İSTANBULAKSARAY(212) 999 78 77(212) 403 00 18istanbul_aksaray@sigortacini.com.trAksaray Mah. Valide Camii Sok. Yıldız Doğan Han Apt. No:25/2 Fatih / İstanbul
İSTANBULŞİRİNEVLER(212) 924 22 77(212) 403 00 21istanbul_sirinevler@sigortacini.com.trŞirinevler Mah. Mahmutbey Cad. No:86/C Şirinevler-Bahçelievler / İstanbul
İSTANBULKARTAL(216) 999 18 10(216) 909 33 83istanbul_kartal@sigortacini.com.trEsentepe Mah. İnönü Cad. No:110/C Kartal / İstanbul
İSTANBULSULTANGAZİ(212) 924 20 12(212) 924 20 13istanbul_sultangazi@sigortacini.com.tr50. YIL Mah. 2248 Sok. No: 2 A / 2 Sultangazi / İstanbul
İSTANBULESENYURT(212) 939 19 90(212) 939 19 88istanbul_esenyurt@sigortacini.com.trOsmangazi Mah. Esen Cad. No:64/1 Esenyurt / İstanbul
İSTANBULATAŞEHİR(216) 939 44 00(216) 909 33 05istanbul_atasehir@sigortacini.com.trİnönü Mah. Kayışdağı Cad. Bey Konağı Apt. No:130/6 Ataşehir / İstanbul
İZMİRKONAK(232) 999 18 88(232) 935 60 19izmir_konak@sigortacini.com.trAkdeniz Mah. 1353 Sok. Taner İş Hanı Kat: 8 /807 Konak / İzmir
İZMİRBUCA(232) 570 46 88(232) 570 46 89izmir_buca@sigortacini.com.tr637/4 sokak no:80/A Göksu Buca / İzmir
İZMİTİZMİT(262) 999 13 33(262) 999 88 10izmit_merkez@sigortacini.com.trKarabaş Mah. Hürriyet Cad. No: 139 / 1 İzmit / Kocaeli
KAYSERİKAYSERİ(352) 999 10 99(352) 999 54 90kayseri@sigortacini.com.trFevzi Çakmak Mah. Sivas Bul. Seçkin Apt. No :91/D Kocasinan / Kayseri
MANİSAMANİSA(236) 999 11 62(236) 999 11 63manisa@sigortacini.com.tr1. Anafartalar Mah. Gazi Osman Paşa Cad. No:44 / 101 Şehzadeler / Manisa
OSMANİYEKADİRLİ(328) 999 16 10(328) 999 16 22osmaniye_kadirli@sigortacini.com.trŞehit Vedat Kocadallı Mah. Kamil Kara Bulvarı No:366/2 Kadirli / Osmaniye
OSMANİYEOSMANİYE(328) 999 17 70(328) 999 17 75osmaniye@sigortacini.com.trİstiklal Mah. 5071 Sok. Nihat Aslan Apt. No:16 / 101 Merkez / Osmaniye
SİVASSİVAS(346) 999 17 70(346) 999 17 72sivas@sigortacini.com.trDemircilerardı Mah. Karaağaç Cad. No:3 Merkez / Sivas
TEKİRDAĞÇORLU(282) 999 13 33(282) 999 10 12tekirdag_corlu@sigortacini.com.trMuhittin Mah. Atatürk Bulvarı Şair Fizuli Sok. Zeynep Uçar apt. No:1-A Tekirdağ / Çorlu
TRABZONTRABZON(462) 323 04 44(462) 999 14 15trabzon@sigortacini.com.trSanayi Mah. Devlet Karayolu Cad. No:84/1/2 Ortahisar / Trabzon
Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir